2012 Isuzu NQR Rear Loader, Isuzu 4HK1TCS 5.2L Diesel Engine, Auto Trans, 132,988 Miles, A/C, New Way 6RL, 6 Yard, Full Eject, Clean Ex-City Unit
***File photo, actual photos coming soon!
| Stock # | 15452 |
| Price | Call For Price |
| Year | 2012 |
| Make | Isuzu |
| Model | NQR |
| Color | White |
| Odometer Reading | 132,988 |
| Hour Reading | 17,057 |
| Duty | Medium |
| Class | 5 |
| Cab | Standard Cab |
| GVW | 17,950 |
| Front Axle | 6,830 |
| Rear Axle | 12,980 |
| Number Of Rear Axles | Single |
| Engine | Isuzu 4HK1TCS 5.2L |
| Horsepower | 210 |
| Fuel Type | Diesel |
| Drive | 4x2 |
| Transmission | Auto |
| Suspension | Spring |
| Brakes | Air |
| Tires | 225/70R19.5 |
| Air Conditioning | Yes |
| Power Steering | Yes |
| Make | New Way |
| Model | 6RL |
| Capacity | 6 Yard |
| Length | 20'10" |
| Height | 8'2" |
| Width | 7'2" |
| Wheelbase | 118" |