2017 GMC Sierra 2500HD Pickup Truck, GM Gas Engine, Auto Transmission, 60,369 Miles, A/C, Extended Cab, Seats 4, Tow Package, Very Clean Unit!
| Stock # | 15477 |
| Price | Call For Price |
| Year | 2017 |
| Make | GMC |
| Model | Sierra 2500HD |
| Color | White |
| Odometer Reading | 60,369 |
| Hour Reading | 3,147 |
| Duty | Light |
| Class | 2 |
| Cab | Extended cab |
| GVW | 9,500 |
| Front Axle | 4,400 |
| Rear Axle | 3,200 |
| Number Of Rear Axles | Single |
| Engine | GM |
| Fuel Type | Gasoline |
| Drive | 4x2 |
| Transmission | Auto |
| Suspension | Spring |
| Tires | LT245/75R17E |
| Air Conditioning | Yes |
| Power Steering | Yes |
| Length | 20'6" |
| Height | 6'11" |
| Width | 6'10" |
| Wheelbase | 158" |