American Sealcoat MFG 400SQE Pavement Sealer, Honda GX690 Gasoline Engine (2010 US EPA Label), Rear Squeegee Box, Front Water Spray, Hydrostatic Three-Wheel Drive System, 400 Gal Material Tank Capacity
| Stock # | 15016 |
| Price | Call For Price |
| Year | 2010 |
| Make | American Sealcoat Manufacturing |
| Model | 400SQE |
| Color | Black |
| Engine | Honda GX690 |
| Fuel Type | Gasoline |
| Capacity | 400 Gal Material Tank |
| Length | 12'10" |
| Height | 5'5" |
| Width | 8' |
| Wheelbase | 82" |